Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Hannover-Almanya’da temelleri atılan DELTA TRADE COMPANY, 1995’ten bu yana özel sağlık tesisleri yatırımcılarına ve resmi sağlık kurumlarına çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Tamamı DELTA TRADE COMPANY mühendis ve biyomedikal teknisyen kadrosu tarafından verilen hizmet alanlarımız medikal planlama, mimari ve iç mimari tasarım, ekipman tedariki, kurulum, kullanıcı eğitimleri, bakım-onarım ve  teknik servis desteğini kapsar.

DELTA TRADE COMPANY, özel hastane ve sağlık yatırımcılarının yanı sıra resmi sağlık kurumları ve üniversitelere de hizmet vermektedir.

Merkez ofisi İstanbul'da olup, Almanya, Kazakistan, Irak, Somali, Kenya, Libya, Dubai, Ekvator Ginesi, Umman, Güney Afrika ve Gine dahil olmak üzere dünya genelinde anahtar teslim hastane projeleri hizmeti vermektedir.

Bugüne kadar, 200’ün üzerinde tamamladığımız proje tecrübemiz ile sağlık tesislerinin kusursuz hizmet verebilmeleri için kapsamlı hizmet paketimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Sağlık sektöründeki değişimi ve gelişimi yakından takip eden, dinamik, yenilikçi ve örnek şirket kültürüyle tüm partner ve çalışanlarının mutlu bir ailenin parçası olarak hissetmesini amaçlayan DELTA TRADE COMPANY, değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için zengin ürün portföyünü teknolojinin gereksinimine göre sürekli yenileyerek sürdürülebilir güvenin ve kalitenin adı olmayı amaçlar. DTC çözüm odaklılığı ve insan odaklılığı ön planda tutar. DTC için, anahtar teslim konsepti ile Dünyadaki lider üreticiler ile yatırımcıya avantajlı fiyat sunarak kaliteyi buluşturmak en önemli hedeftir.

DELTA TRADE COMPANY olarak ülkemizde ve dünyada “Önce İnsan Sağlığı ” ilkesiyle sağlık sektöründe sürdürülebilir kaliteyi ve yenilikçi hizmet anlayışını uygulamak için yola çıktık.Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız anahtar teslim projelerimizde, sağlıktaki en son teknolojileri kullanmayı, yüksek hizmet kalitesini, insan odaklılığı ve mükemmelliği ilke edindik. DTC ailesi olarak hedefimiz; kendini sürekli geliştiren kadromuzla ve aynı tutkuyu ve hedefleri paylaşan paydaşlarımızla, sağlık sektöründe vazgeçilmez ilkelerimizi muhafaza ederek, tercih edilen lider firma olmaktır.

Company Vision

Önce insan sloganımız ile, Özel yaşama saygı duyuyoruz. Çalışanlarımızın tercihlerine önem verip. Yaptıkları işlerden Keyfi olmalarını sağlıyoruz. Adil davranmak önceliğimizdir. Bizim için İnsanlar kurallardan daha değerlidir.

Çözüm ortaklarımız ile birlikte; yüksek performans, nitelikli hizmet, esnek, hızlı ve ihtiyaca yüzde yüz cevap veren uygun çözüm ve bunların sonucu olarak ortaya çıkan müşteri memnuniyeti ile çözüm ortaklarımızında pazar payını arttırıp, onlar ile birlikte güçleniyoruz.

Seri, doğruluk, süreklilik, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinin topyekûn uygulanması ve müşterilerle yapılan iş birliğinin de yardımıyla, müşteri şikayetlerinin azaltılması ve dolayısı ile müşteri memnuniyetinin artırılması konusunda gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Yeni yaratıcı fikirleri ekonomik alanlara uygun hale getirip uygulamayı benimsemekteyiz. 

Sahip olduğumuz vizyon misyon ve değerlerden ödün vermeden,

• Çevresel olgulara saygılı,

• Faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi süresince elde edilen bilgilerin yönetiminden yasal yükümlülükler doğrultusunda sorumlu,

• Sürekli eğitim ve iyileştirme faaliyetlerinde bulunan,

• Hizmette ulusal ve uluslararası sağlık standartlarını yakalayan,

• Gelişmenin yazılı, ölçülebilir ve kanıta dayalı olmasını sağlayan bir sağlık kuruluşu olmak.

DTC yönetimi faaliyetlerinin tarafsız bir şekilde yürütülmesinden sorumludur ve tarafsızlığı tehlikeye düşürecek ticari, mali ya da diğer baskılara izin vermeyecek şekilde önlemlerini almıştır.

NEDEN BİZ

98% MÜŞTERİ MEMMUNİYETİ

98% Complete

97% TEKNİK SERVİS KALİTESİ

97% Complete

99% GELİŞMİŞ SERVİS AĞI

99% Complete