Kalite Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlayacak, kusursuz hizmetleri, tam zamanında, topluma hizmet anlayışı ile sunmak öncelikli amacımız ve görevimizdir.

“Sürekli iyileştirme“ anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirerek toplam kaliteye ulaşmak için; çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında saygı ve güven bağının kurulması kalite politikamızın temel amacıdır.

Bunları gerçekleştirirken de; yasalara ve standartlara uygun çalışmak ve çalışanlarımızı sürekli   eğiterek gelişen teknolojiye uyumlarını sağlama konusunda kararlıyız.

Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile “KALİTE” yi olmazsa olmaz bir zorunluluk” olarak görmek ve bu çerçevede;

 

YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HER ŞEYDEN ÜSTÜN TUTMAK,

YASALARA VE MEVZUATLARA UYGUN ÇALIŞMAK,

TEKNOLOJİK GELİŞMEYİ YAKINDAN TAKIP EDEREK SÜREKLİ İYİLEŞTİRME BİLİNCİYLE GÜVENİLİR, DÜRÜST, PLANLI VE ZAMANINDA İSTENEN HİZMETİ GERÇEKLEŞTİRMEK,

KURULUŞUMUZDA ÇALIŞAN PERSONELİN GELİŞİMİNİ, KARİYERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN PLANLANAN ARALIKLAR İLE EĞİTİMLERE ÖNEM VEREREK EĞİTİMLİ PERSONEL İLE ÇALIŞMAKTIR.”

 

KALİTE YÖNETİMİ

 

DELTA TRADE COMPANY SAĞLIK A.Ş., olarak faaliyet kapsamımızdaki hizmetleri vermek için gereken ulusal ve uluslararası kalite ve yeterlilik standartlarını sürekli takip etmekte ve uygulamaktayız.

Bu kapsamda Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 13485:2016 Tıbbi Cihazlar İçin Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002:2014 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
ISO 9001:2015
Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası
ISO 13485
Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi
ISO 10002
Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
TSE hizmet yeterlilik belgesi
Türk Standartları Enstitüsü HYB