Codan Argus

Türkiye de 1997 yılından günümüze yetkili temsilcisi olduğumuz Codan Argus firmasının üstün kalite anlayışı ile üretilen Argus 717V infüzyon pompası ile Argus 616S enjektör pompası kullanıcılara kullanım kolaylığı, maksimum güvenlik ve her zaman son teknolojiyi sunmaktadır.

Türkiye çapında 15.000’i aşkın cihaz sayımız ve İstanbul başta olmak üzere 6 farklı bölgede geniş ve hızlı desteğimiz bulunmaktadır.

Argus 717 V gelişen son teknoloji ile üretilmiştir. Cihazda daha fazla tedavi güvenliği için istenildiği takdirde ilaç veri tabanı uygulanıp hasta kilosuna orantılı olarak doz hesaplama işlemi yapılabilmektedir. Maksimum %2 hata payı ile çalışan 717 V infüzyon pompası, uluslararası standartlara uygun ve kabul görmüş tüm infüzyon pompa setleri ile set bağımsız olarak çalışabilmektedir.

Argus 616 S enjektör pompası kullanım kolaylığı açısından 717 V infüzyon pompası ile aynı arayüze sahiptir. Bu yeni cihazımızda doz hesaplamanın yanı sıra TIVA ve TCI gibi yeni teknolojiler yer almaktadır. Maksimum %2 hata payı ile çalışan Argus 616 S uluslar arası standartlara uygun bütün perfüzör şırıngaları ile sorunsuz biçimde çalışmaktadır.